ART / Lithographs / Litographs in colors 12342367
nr 1234 2367
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
8 pcs. Lösa blad, signerade och numrerade, including Bengt Landin, Ulf Wahlberg (b. 1938), Sweden. Sven Ljungberg (1913-2010), Sweden. M. Fl,
LITOGRAPHS IN COLORS, 8 st. Lösa blad, signerade och numrerade, bland annat Bengt Landin, Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. M. Fl
Sven Ljungberg, born 1913, dead 2010, Swedish painter and graphic artist.
SEK 150
Monday February 11 2019
at 19:06:30
7/2 18:40:08
100 kr
11/2 15:00:25
Sven Ljungberg
Read more about Sven Ljungberg